درباره ما

مدیریت دانش در سازمانها و شرکتها همواره یکی از موضوعات بسایر مهم در مدیریت و تصمیم گیریهای کلان آنها می باشد.

چالش جمع آوری دیتا از سطوح مختلف سازمان که معمولا بر روی فرم های کاغذی ثبت شده و بایگانی میگردند یکی از چالشهای مهم در این موضوع می باشد که معمولا به دلیل نبود زیر ساخت اطلاعاتی مناسب در شرکتها این فرمهای کاغذی صرفا بایگانی شده تا برحسب نیاز مورد استفاده قرارگیرند  و عملا کاربردی در زمنیه ایجاد پایگاه داده و مدیریت دانش در شرکتها ندارد.

ما در گروه توسعه انفورماتیک شایانیت با درک صحیح این نیاز و تجربه بیش از ۱۵ سال  فعالیت (از سال ۱۳۸۴) در صنایع مختلف از همان ابتدا با هدف استقرار سیستم های اطلاعاتی یکپارچه (و نه جزیره ای) با شرکتها و صنایع مختلف همکاری داشته و با پیاده سازی و استقرار این سیستم ها درجهت رفع چالش فرم های کاغذی و جمع آوری داده های فرآيندی شرکتها اقدام نمودیم که در این راستا با استقرار سیستم های یکپارچه مبتنی بر وب  و دسکتاپ و ارتباط آنها با سیستم های نرم افزار مدیریت مالی شرکتها توانستیم تا ضمن مکانیزه کردن  فرآیندهای مختلف شرکتها نسبت به حذف فرم های کاغذی و ایجاد پایگاه داده اطلاعات و تولید داشبوردهای مدیریت دانش سازمانی اقدام نماییم.

طراحی و پیاده سازی سیستمهای نرم افزاری اختصاصی و انجام سایر خدمات حوز ه فناوری اطلاعات در بخش تولید و صنعت از جمله مهمترین فعالیتهای این گروه در طی سالهای فعالیت آن میباشد. نرم افزار های تولیدی این شرکت به صورت کاملا سفارشی و منطبق بر نیازمندیهای سازمان مشتری طراحی شده و قابلیت ارتباط با سیستم های مالی همچون رایورز و پایا و همکاران سیسیتم و… را دارا می باشد.

 

نرم افزار مدیریت دامداری آریا به عنوان اولین نرم افزار گرافیکی مدیریت دامداری کشور از سال ۱۳۹۲ به بازار عرضه شد و در چند دوره حضور در نمایشگاه های بین المللی دام و طیور در مشهد و شیراز مورد استقبال چشمگیر دامداران ، متخصصین و فعالین صنعت دام کشور قرارگرفت.

مهمترین فعالیتهای گروه شامل :

  1. تحلیل ، طراحی و پیاده سازی سیستمهای نرم افزاری اختصاصی.(برنامه نویسی کامپیوتر)
  2. تحلیل ، طراحی و پیاده سازی سیستمهای نرم افزاری تحت وب و وب سایت.
  3. پیاده سازی سیستمهای مکانیزه رهگیری محصول مبتنی بر بارکد
  4. پیاده سازی سیستم های انبارداری ، بسته بندی و لیبلینگ محصول مبتنی بر بارکد.
  5. تامین تجهیزات و مواد مصرفی چاپ لیبل و بارکد.(چاپگر حرارتی ،بارکدخوان ، لیبل ، ریبون و…)
  6. انجام خدمات مشاوره ای و پیاده سازی سیستم مدیریت کیفیت بر طبق استاندارد ایزو ۹۰۰۱٫
  7. انجام خدمات شبکه های رایانه ای و دوربین مداربسته.

حال به لطف ايزد یکتا ، دانش ، تخصص و تجربه متخصصین گروه ، آمادگی خود را جهت انجام تمامی پروژه های مرتبط با فناوری اطلاعات و توسعه نرم افزاری (دسکتاپ و وب اپلیکیشن) اعلام داشته و خود را متعهد به ارائه بهترین خدمات و بهبود محصولات فعلی و تولید محصولات بروز میدانیم.

 

رضا ذیروح

اسفند ماه ۱۳۹۴