تولید نرم افزارهای سفارشی سازمانها

تولید نرم افزارهای سفارشی

تولید و طراحی نرم افزارهای سفارشی با توجه به نیازهای خاص شرکت شما

توسعه نرم افزار سفارشی در سال های اخیر افزایش یافته است چرا که شرکت های نرم افزاری سعی بر این دارند تا با ارائه ی راه حل های سفارشی با توجه به نیازهای متنوع، روابط دوستانه ی خود را با مشتریان حفظ نمایند. توسعه نرم افزار سفارشی یک راه موثر برای به دست آوردن دقیقا همان چیزی است که کسب و کار شما برای رسیدن به اهداف خاص بدان نیاز دارد.


توسعه نرم افزار های سفارشی یک جایگزین برای محصولات آماده ای می باشد که همیشه نمی تواند نیازهای یک شرکت را رفع نماید.
هر کسب و کار منحصر به فرد است، بنابراین تولید و توسعه ی نرم افزارهای سفارشی مزایای رقابتی قابل توجهی را برای شما به ارمغان می آورد.
گاهی اوقات نرم افزار های تجاری نمی توانند نیازهای یک شرکت را تحت پوشش قرار دهند. راه حل این مشکل توسعه و طراحی نرم افزار به خصوص برای نیازهای مشتری می باشد.

گروه توسعه انفورماتیک شایانیت با در اختیار داشتن متخصصین مجرب و حرفه‌ای در زمینه تحلیل سیستم‌ها، طراحی، برنامه‌نویسی و پیاده‌سازی انواع نرم‌افزارها و سیستم‌ها ، سیستم های مورد نیاز مشتریان خود را در مدت زمان قابل قبول و با بالاترین کیفیت و قیمت مناسب تهیه می کند.
در راستای تولید نرم افزارهای سفارشی، ابتدا تیم متخصصین ، به تحلیل کسب و کار مشتری پرداخته تا بتواند به تولید نرم افزار مناسب جهت پاسخ به نیازهای مربوطه بپردازند.
تولید نرم افزار سفارشی نیاز به درک درستی از کسب و کار و ایجاد رابطه با مشتری دارد از اینرو گروه توسعه انفورماتیک شایانیت در تلاش برای درک جزئیات فرآیندهای کسب و کاری شما می باشد.
از آنجا که درک دقیق راه حل فن آوری، اساسی برای موفقیت شما می باشد، ما به ارائه ی تیمی از مشاوران فنی با تجربه ای می پردازیم که می تواند با تجزیه و تحلیل الزامات عملکردی، فنی، عملیاتی، مالی به شما در انتخاب نرم افزار های سفارشی درست کمک نماید. تمام تعاملات مشاوره ای ما با تعریف و درک مسائل مربوط به کسب و کار شما شروع می شود. مشاوران ما نه تنها به درک نیازهای خاص شما می پردازد، بلکه همچنین در تلاش برای درک دقیقا همان چیزی می باشند، که شما به دنبال آن هستید.

راه های بسیاری برای تبدیل داده ها در محیط کامپیوتری وجود دارد. این امر ممکن است مانند ارتقاء به نسخه های جدیدتر یک برنامه کامپیوتری به صورت یکپارچه صورت پذیرد. از سوی دیگر، تبدیل ممکن است نیاز به پردازش با استفاده از یک برنامه تبدیل خاص داشته باشد، یا ممکن است شامل فرایند پیچیده ای از طریق مراحل واسطه ای، و یا رویه های “خروجی” و “ورودی” باشد. در برخی از موارد، یک برنامه ممکن است در مرحله داده های ورودی چندین فرمت از فایل داده را شناسایی کند و به ذخیره سازی داده های خروجی در فرمت های مختلف بپردازد.

مزایای نرم افزار های سفارشی

 • متمایز ساختن کسب و کار اصلی شما
 • طراحی دقیق با توجه به نیازها، فعالیت ها و انتظارات کسب و کاری شما
 • هزینه برای توسعه راه حل های سفارشی اغلب کمتر و ارزان تر از خرید آن می باشد
 • ارائه توانایی های لازم به شما جهت پاسخگویی سریع تر به کسب و کار در حال تغییر
 • انعطاف پذیری جهت تغییر نرم افزار برای تغییرات مورد نیاز
 • نیازهای کسب و کار شما را بر می آورد و انعطاف پذیری در هر جا که لازم باشد، را می دهد
 • بهبود کارایی و بهره وری
 • کاهش خرابی ها
 • متمایز ساختن شما از سایر رقبای موجود در بازار
 • کیفیت خدمات و رضایت مشتری بهتر
 • تسهیل تعامل کارکنان و تصمیم گیری بهتر

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید

و یا از طریق پنل زیر اطلاعات خود را برای ما ارسال بفرمایید همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت.

کلید واژه ها: تولید نرم افزارهای سفارشی سازمانها ، سفارشی سازی ، اتوماسیون اداری ، مدیریت دانش ، مدیریت اطلاعات ، ERP ، MIS  نرم افزار سفارشی سفارش نرم افزار